| Nazwa marki: | Sayok |
| Numer modelu: | SN-190 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | EXW US$6900 -15000/set |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 50 zestawów / miesiąc |
Maszyna do pakowania prezerwatyw typu Single, Dual -Way, Three Roads High-Speed
Linia do pakowania prezerwatyw lateksowych, maszyna pakująca z czterostronnym zgrzewaniem
Maszyna do pakowania prezerwatyw automatycznie umieszcza prezerwatywę w wyznaczonym miejscu na formie materiałowej, wyciąga określoną długość zgodnie z długością torby i zatrzymuje się. Następnie forma zamyka długą krawędź zgrzewaną na gorąco, wkłada prezerwatywę do torby opakowaniowej, zamyka krótką krawędź zgrzewaną na gorąco formy i jednocześnie tnie nożem. Cykl rozpoczyna się ponownie, a następnie przechodzi do następnej akcji.
1.Importowane części sprzęgła napędowego międzynarodowych marek, stabilna praca, niski poziom hałasu i wysoka wydajność pracy.
2.Tłoczenie zgrzewu opakowania produktu: Można dostosować do wymagań klienta.
3.Rozmiar materiału: 30*70mm, 55*55mm, 58*58mm lub dowolny rozmiar w tym zakresie.
4.Ta maszyna do pakowania prezerwatyw nadaje się do różnych materiałów folii BO, kompozytowych membran opakowaniowych (dwuwarstwowych, trzywarstwowych lub folii aluminiowej).
Specyfikacje:
| Model |
SN-190 |
| Odpowiedni materiał | Odpowiedni materiał |
| Prędkość pakowania |
40-100 toreb/min |
| Rozmiar opakowania |
Dł.*Szer. 65-330mm*30-110mm |
| Zasilanie | 220 50/60Hz |
| Moc | 2,5 kW |
| Rozmiar maszyny | 4000x720x1600mm |
| Podajnik | 4100*820*1700mm |
| Waga maszyny | Około 600 kg |
|
Zużycie powietrza |
≥30m3/h (własne), ciśnienie: 0,6-0,8 MPa |
| Stopień automatyzacji | Automatyczny |
| Przetwarzanie na zamówienie | Dostępne jest przetwarzanie na zamówienie |
| Typ materiału | Stały |
| Obiekty zastosowania | Prezerwatywy, lateksowe nakładki na palce lub inne małe produkty lateksowe. |
Szczegóły maszyny:
|
1. Wygląd maszyny pakującej Może realizować jednoprzebiegowy proces odwijania materiału, pakowania, zgrzewania i cięcia |
|
|
2. Z funkcją pakowania z punktem odniesienia Opakowanie jest piękniejsze, a poziom marki jest podniesiony (dotyczy modeli z funkcją punktu odniesienia); |
|
|
3. Urządzenie transportujące
Urządzenie taśmy transportowej z pozycjonowaniem kasety na platformie roboczej |
|
|
4. W pełni automatyczne zgrzewanie i cięcie Zgrzewanie i cięcie odbywa się w jednym przejściu, realizując bezobsługową automatyczną pracę. |
|
|
5. Samoblokujący przegub Cardana Przesuwaj w dowolnym momencie zgodnie z potrzebą, naciśnij, aby samoblokować i zablokować w dowolnym momencie |
|
| 6. Zastosowania automatycznej maszyny do pakowania prezerwatyw |
|