| Nazwa marki: | Sayok |
| Numer modelu: | SN-900 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | EXW US$17900-20950/set |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 50 zestawów / miesiąc |
Maszyna do składania i zwojowania obrusów stołowych jest wydajnym automatycznym urządzeniem do końcowego przetwarzania obrusów stołowych, integrującym karmienie, składanie, pozycjonowanie, cięcie i walcowanie.Szeroko stosowane w fabrykach artykułów hotelowych, przedsiębiorstwa spożywcze i zakłady druku i farbowania tekstylnych, skutecznie rozwiązuje problemy niskiej wydajności, niespójnej jakości składania i trudnego walcowania w procesie ręcznym.
Dzięki niezawodnej wydajności i wydajnej zdolności przetwarzania, ta maszyna jest kluczowym sprzętem w przemyśle obrusów stołowych, pomagając przedsiębiorstwom zwiększyć wydajność,zmniejszenie kosztów i zwiększenie konkurencyjności.
| Model maszyny | SN-900A |
| Surowce | szerokość1000~1800 mm |
Masa maszyny | Komputer główny: około 310 kg, automatyczny stojak do ładowania: około 300KG |
Kolor maszyny | Biała farba do pieczenia, krom lub obróbka powierzchni oksydacyjna doniektóre części |
DziałanieŚrodowiskoweWarunki | Wyrób suchy i czysty |
Wymagania dotyczące zasilania | Jednopasowy, 220 V prądu przemiennego, 50/60 HZ SiłaliniaInterfejs jest wtyczką trójkąta 16A. |
Moc maszyny | Maksymalna moc 1,5 kW |
Wymogi dotyczące źródła powietrza | Powietrze sprężone: 0,4-0,8 MPa Zużycie powietrza: 65 l/min 3 Rury między: 8 centymetrów średnicy |
| Prędkość składania | Szybkość złożenia: (8~12)±1PCS/min |
| Wymiary złożone | długość 150 mmdo380 mm,Szerokość 150 mmdo220 mm |
| Tryb transmisji | Silnik serwowy, szyba kierownicza |
| System sterowania: | operacja ustawiania interfejsu człowiek-komputer, sterowanie programowaniem PLC |
Operator | 1 0perator |
1. Zintegrowana maszyna do składania i zwojowania Może wykonywać jednoetapowy proces rozwijania materiału, składania go, cięcia na kawałki i odwijania na małe rolki. | |
2.Konstrukcja kompaktowa, posiadacz materiału surowego do rozwijania Duże konstrukcje z tworzyw sztucznych, można je instalować. | |
3. Proces pracy Ta maszyna składa się z 5 części: | |
4.Wielofunkcyjne urządzenia mechaniczne dostosowane do potrzeb korzystają z wysokiej jakości usług | |
| 6Automatyczna maszyna do złożania i odwijania jednorazowej tkaniny biurowej. |
|