| Nazwa marki: | Sayok |
| Numer modelu: | SN-900 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | EXW US$17900-20950/set |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 50 zestawów / miesiąc |
Ta maszyna jest specjalnie zaprojektowana do automatycznego walcowania i składaniaduże obrusy jednorazowe, szeroko stosowany w liniach produkcyjnych jednorazowych obrusów stołowych z tkaniny, tworzyw sztucznych i PEVA.Z stabilnym działaniem, wysokiej wydajności i łatwej obsługi, skutecznie poprawia czystość opakowań i zdolność produkcyjną, znacznie zmniejszając koszty pracy.Jest idealnym wyposażeniem dla producentów jednorazowych obrusów stołowych. Opcjonalnie do połączenia z maszyny do pakowania poduszek, maszyny do pakowania lub maszyny do pakowania cieplnego.szmatka z wieprzowiny, grube plastikowe obrusy stołowe itp. automatyczne składanie, cięcie i pakowanie.
![]()
Jest to całkowicie automatyczna maszyna do cięcia, z dużych rolek materiału rozwijania, składania, walcowania, cięcia w ustawionej długości a następnie wycinania do pakowania,bardzo kompaktowy i idealny projekt do składania i cięcia dużych obrusów stołowych. Jest dostosowany do składania obrusów stołowych i może być podłączony do maszyny do pakowania.które są bardzo przydatne dla producenta jednorazowych obrusów stołowych, zwłaszcza tych z trudnym zatrudnieniem.
| Model maszyny | SN-900A |
| Surowce | szerokość 1000~1800 mm |
|
Masa maszyny |
Komputer główny: około 310 kg, automatyczny stojak do ładowania: około 300 kg |
|
Kolor maszyny |
Biała farba do pieczenia, krom lub obróbka powierzchni oksydacyjna dla niektórych części |
|
Warunki środowiska eksploatacyjnego |
Wyrób suchy i czysty |
|
Wymagania dotyczące zasilania |
Jednopasowy, 220 V prądu przemiennego, 50/60 HZ Interfejs linii zasilania to wtyczka trójkąta 16A. |
|
Moc maszyny |
Maksymalna moc 1,5 kW |
|
Wymogi dotyczące źródła powietrza |
Powietrze sprężone: 0,4-0,8 MPa Zużycie powietrza: 65 l/min 3 Rury między: 8 centymetrów średnicy |
| Prędkość składania | Prędkość składania: (8~12)±1PCS/min |
| Wymiary złożone | długość 150 mm do 380 mm,szerokość 150 mm do 220 mm |
| Tryb transmisji | Silnik serwowy, szyba kierownicza |
| System sterowania: | operacja ustawiania interfejsu człowiek-komputer, sterowanie programowaniem PLC |
|
Operator |
1 Operator |
|
1. Zintegrowana maszyna do składania i zwojowania Może wykonywać jednoetapowy proces rozwijania materiału, składania go, cięcia na kawałki i odwijania na małe rolki. |
|
|
2.Konstrukcja kompaktowa, posiadacz materiału surowego do rozwijania Duże konstrukcje z tworzyw sztucznych, można je instalować. |
|
|
3. Proces pracy Ta maszyna składa się z 5 części: 1. przenoszenie materiału z rolki obrusów; 2- magazynowanie i buforowanie materiałów; 3. Automatyczne ustawianie i cięcie materiału rolkowego. 4. zacisk pneumatyczny podnoszący złożony materiał; 5Dostawa gotowego produktu taśmą przenośną. |
|
|
4.Wielofunkcyjne urządzenia mechaniczne dostosowane do potrzeb korzystają z wysokiej jakości usług |
|
| 6Automatyczna maszyna do złożania i odwijania jednorazowej tkaniny biurowej. |
|
Opakowanie i wysyłka
Jest starannie zapakowany, aby bezpiecznie dotrzeć do Państwa miejsca.Maszyna jest bezpiecznie owinięta w materiały ochronne i umieszczona w solidnym drewnianym pudełku, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportuWszystkie komponenty są indywidualnie pakowane i oznakowane dla łatwego montażu i instalacji.
Opakowanie jest zaprojektowane tak, aby wytrzymać transport i obsługę na duże odległości, zapewniając, że maszyna dotrze do Państwa w doskonałym stanie roboczym.
Zapewniamy również przewodniki instalacyjne, pomagające w szybkim i wydajnym ustawieniu maszyny.
![]()