| Nazwa marki: | Sayok |
| Numer modelu: | SN-350WL |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | EXW US$15435-18585/set |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 50 zestawów / miesiąc |
Ta automatyczna maszyna do wytwarzania chusteczek jest profesjonalnie zaprojektowana do produkcji od 5 do 30 sztuk na paczkę chusteczek, szeroko stosowanych w pielęgnacji osobistej, czyszczeniu domowym,opieka nad dziećmi i higiena handlowaPrzyjmując zaawansowaną technologię cięcia tkanin nienasypanych, napełniania płynem, uszczelniania i pakowania, charakteryzuje się stabilną operacją, wysoką wydajnością produkcji i precyzyjną kontrolą.
Sprzęt jest zgodny z międzynarodowymi normami higieny, posiada czystą i higieniczną strukturę produkcyjną zapewniającą bezpieczeństwo produktu.wielkość opakowania i stosunek płynu mokrego, spełniające zróżnicowane wymagania produkcyjne małych i średnich serii chusteczek mokrych.jest to idealny wybór dla przedsiębiorstw, aby rozszerzyć działalność produkcyjną na mokre chusteczki..
| Płyty mokre rozwinięte | L*H:100-220×100-240 mm |
| Płyty mokre, złożone | L*H:80-110×30-90 mm |
| Metoda składania mokrych chusteczek | Typ złożony pionowo N/W |
| Wielkość worka | worek:L*W*H:65-200×30-100 x 5-80mm |
| Data produkcji | Wyposażone w urządzenie kodowania koła atramentowego (niskie koszty, łatwe do wymiany) |
| Pojemność przetwórcza | 30-100 worków/min |
| Wymogi dotyczące folii opakowaniowej | Folia kompozytowa, folia aluminiowana, polietylen/polipropylen i inne kompozyty termiczne |
| Średnica wewnętrzna rdzenia surowego papieru | Φ 76,2 mm (= 3") |
| Całkowita moc | 220V 50Hz 2,8 kW |
| Surowce | Papier bez pyłu, tkanina nienasycona, włókna nienasycone |
| Masa maszyny | około 1000 kg |
| Wymiary |
(L) 4600 × ((W) 1480 × ((H) 1460 mm |
| 1. jakość stali nierdzewnej, dobry wygląd i maszyna jest bardziej trwała | |
| 2. Każda oś jest niezależnie sterowana na napięcie i napędzana niezależnie | |
| 3.Szybkość cięcia ręcznikami, 150 cięć/min | |
| 4.Automatyczny system pakowania do podłączenia do maszyny pakowania. | |
| 5Serwo napędzane i sterowane do pakowania, łatwe w obsłudze | |
| 6. Typ opakowania z trzema stronami, z łatwym do otwarcia otworem i naklejką marki. |