| Nazwa marki: | Sayok |
| Numer modelu: | SN-420/520/720/820 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | EXW US$39999-49999/set |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 50 zestawów / miesiąc |
Ten w pełni automatyczny system opakowań z dużą pionową pieczęcią wypełniającą (VFFS) jest zintegrowany z wysokoprecyzyjną wieloogłową wagą, specjalnie zaprojektowaną do wydajnej,hygieniczne opakowanie zamrożonych nugetów złotego kurczakaRealizuje jednoetapowe automatyczne przetwarzanie, w tym ważenie, tworzenie toreb, napełnianie, uszczelnianie, kodowanie daty i cięcie, zapewniając stabilną pracę i dokładną ważenie mrożonych produktów spożywczych.Linia posiada konstrukcję ze stali nierdzewnej klasy spożywczej, łatwość czyszczenia i kompatybilność z różnymi rodzajami toreb, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do masowej produkcji i pakowania mrożonych nugetów kurczaka.
Jest odpowiedni do pakowania materiałów o wysokiej dokładności i łatwej kruchości, takich jak:pęchliwa żywność,chrupki ryżu, galaretki, słodyczy,pistoli, płatków jabłek,knedli,czekolady,żywki dla zwierząt domowych,małych sprzętów,lekarstwa,itd..
| Model | SN -420/520/720/820 |
| Prędkość pakowania | 1- 60 opakowań/min, zależy od produktu i modelu |
| Maksymalna szerokość folii rolkowej | 420 mm/520 mm/720 mm/820 mm |
| Długość worka | 80-320mm/80-420mm/100-500mm/100-550mm |
| Szerokość worka | 50-200mm/50-250mm/100-350mm/180-400mm |
| Wielkość opakowania | L*W*H 60-280 * 60-200 * 30-100 mm |
| Zasilanie | 220/380V 50/60Hz |
| Władza | 5.5 kW |
| Rozmiar maszyny | 1388*1116*1536 mm |
| Maszyna Weght | Około 500 kg |
| Cechy | Ramy główne serii SN |
| Zasilanie | 220/380V 50/60Hz |
| Władza | Około 5,5 kW |
| Sposób przekazywania | Ładowarka Z-Lift |
| Urządzenia pomiarowe | 10/14 głowa skale komputerowej, zależy od potrzeb |
| Film opakowaniowy | OPP/CPP,CPP/PE,MST/PE,PET/PE |
|
1- konstrukcja pionowa, w pełni automatyczna linia ważenia opakowań Jest to konstrukcja ze stali nierdzewnej, zespół z wielokrotną wagą głowy, podnośnikiem Z, platformą, maszyną VFFS, żywiarką wibrującą, przenośnikiem wyjściowym itp., Jest to pełna automatyczna linia do ważenia. |
|
|
2.Urządzenie do dawkowania Waga wielogłowa jest stosowana do szybkiej i dokładnej ważenia materiałów ziarnistych, płatkowych i drobnych.dostarczanie skutecznych rozwiązań w zakresie ważenia dla automatycznych linii pakowania. |
|
|
3. Sprzęt pomocniczy Elektroniczna platforma służy do podnoszenia wielogłowej ważyczki, co sprawia, że jest ona bardziej stabilna w obsłudze, a pracownicy mają schody do sprawdzenia, czy występują jakieś usterki. |
|
|
4.Wyposażenie pomocnicze Podnośnik wiadrowy typu Z jest stosowany do pionowego i poziomego przenoszenia materiałów ziarnistych.realizowanie automatycznego podawania i podnoszenia linii produkcyjnych. |
|
|
5. Sprzęt pomocniczy Przenośnik gotowego produktu służy do transportu opakowanych towarów do kolejnych procesów, takich jak paletowanie, inspekcja i magazynowanie.szeroko stosowane w żywności, napojów, przemysłu chemicznego i opakowań. |
|
|
6Samozamykający się gimbal. Poruszać się w dowolnym momencie zgodnie z wymaganiami, naciśnij, aby zablokować i zablokować w dowolnym momencie |
|
| 6.Maszyna wielofunkcyjna do różnych produktów |
|